Maia Argan Şampuanı Daha Büyük Görüntüle

Maia Argan Şampuanı

Organik Argan Yağı mükemmel bir E vitamini deposudur. Kuru ciltleri en üst seviyede nemlendirir ve cilde kısa sürede pembemsi bir görünüm kazandırır. İçerdiği E vitamini, omega 9 ve omega 6 bileşimleri sayesinde hücrelerin yenilenmesini sağlar. 

Daha Fazla Detaylar

Maia Kozmetik

Yeni ürün

100 Öğeler

25,00 TL Vergi Dahil

Organik Argan Yağı mükemmel bir E vitamini deposudur. Kuru ciltleri en üst seviyede nemlendirir ve cilde kısa sürede pembemsi bir görünüm kazandırır. İçerdiği E vitamini, omega 9 ve omega 6 bileşimleri sayesinde hücrelerin yenilenmesini sağlar. Cildin genç kalması için savaşır. Cildin nemlendirilmesi ve nem oranının dengelenmesine, ciltteki çatlaklıkların kısa sürede kapanmasına, ciltteki bazı yaraların iyileşmesine yüksek oranda katkı sağlar.

E Vitamini cildimizin en önemli besin kaynağıdır ve Argan Yağı bu anlamda çok güçlü olduğunda doğanın sıvı altını olarak da bilinir. E Vitamini içeriği bakımından Argan Yağının diğer bilinen ürünlerle arasındaki fark aşağıdaki gibidir;

Argan şampuanı da argan yağından elde edilen şampuandır. Argan şampuanı saç diplerindeki ölü noktaları yeniler. Saça canlılık verir.

Argan Saç Kremi de banyodan sonra sert saç tipinin açılmasını ve saçın rahatlamasını sağlar.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Maia Argan Şampuanı