Maia Hurma Kremi 50 ml Daha Büyük Görüntüle

Maia Hurma Kremi 50 ml

Tüm cilt tiplerine uygun bir formüle sahip olan MAIA HURMA KREMİ cildinizin yaşlanmasını engeller. Yenileyici özelliği ile genç bir cilde kavuşturur. Ciltdeki güneş ve doğum sonrası lekeleri ile yaşlılık lekeleri ve çillerin yok olmasına yardımcı olur.

Daha Fazla Detaylar

Maia Kozmetik

Yeni ürün

100 Öğeler

49,00 TL Vergi Dahil

Tüm cilt tiplerine uygun bir formüle sahip olan MAIA HURMA KREMİ cildinizin yaşlanmasını engeller. Yenileyici özelliği ile genç bir cilde kavuşturur. Ciltteki güneş ve doğum sonrası lekeleri ile yaşlılık lekeleri ve çillerin yok olmasına yardımcı olur. Cildin incelmesi ve beyazlamasına destek olur. Ciltte oluşan akneler, aknelerden meydana gelen siyah noktalar ve siyah noktalardan oluşan gözeneklerin yok olması ve sıklaşmasına yardımcı olur. Bununla  beraber pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza destek olacaktır.
 
KULLANIMI
Temizlenmiş cildinize parmak uçları ile masaj şeklinde sürülür. Üzerine makyaj ve kozmetik ürünleri uygulanır.
 

HURMA SERUMU

Cildin yenilenmesi ve sıklaşması için güçlü bir formüle sahiptir. Bununla beraber efelidler (çiller), yaşlılık pigmentasyonları ve lentiginler (güneş lekeleri) de kullanılır. Acne ve siyah gözenekleri cildinizden arındırmaya yardımcı olur. Değişik sebeplerden cildinizde oluşacak yeni lekeleri önlemek içinde kullanılır.
 
KULLANIMI
Sabah akşam aşırı pigment oluşmuş alanlara cildinizi temizledikten sonra parmak uçları ile hafif masaj yaparak uygulanır.
Üzerine makyaj ve kozmetik ürünleri kullanılabilir.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Maia Hurma Kremi 50 ml